KONST / Litografier / Färglitografi 12544109
nr 1254 4109
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 92,196/240. Motivet: 31x40
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2019
kl 20:18:54
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr
250 kr
300 kr
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman